Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do práce

Ahoj, hledám něco skladného - do práce na filmy a na hry.Hry samozřejmě starší jako je třeba Fallout3, Fallout New Vegas, nějaké adventury atd.
Narazil jsem na tohle :
umax-visionbook-12wr-turquoise_d380431.html
Otázkou je, co to všechno zvládne.
Samozřejmě můžu mít i super starší notas za 7.000 s 2GB grafikou atd, ale ten má 15.6 uhlopříčku a to už nenarvu do batohu (jezdím do práce na kole), je to zbytečně velké atd.
Co vy na to? Nebo nějaké jiné tipy?
Cena tak do těch 7.000 max

Díky moc

Jak to napsat politicky...jsou tam náznaky zlepšení. Zmizel "disk" EMC o kapacitě 64gb. Je tam trochu výkonější procesor, bohužel dvoujádrový. To byl hit roku 2006 (zlatá éra core2 duo) kdy to stačilo na tehdejší internet a s windows XP to mohlo běhat i svižně. I ta ramka odpovídá, XP víc jak 4giga neuměla. Na dnešní dobu za mě nedostatečné, nepoužitelné.

V práci mám nějaký 2C/4T minidesktop s DDR3, tak když se tam zvětšila ram na 8GB tak word, excel outlook a prohlížeč s max třemi okny se dá zkousnout.

Co tak koupit větší batoh ?

V práci se pracuje. Flákačům zmar, zrovna tam plastovým krámům, tím spíš že od pofidérních číňanů skrývajících se za pseudoznačku. Za 7000 Kč nelze koupit nic důstojného. Požadavek je neřešitený.

To je přeci normální! Po vzoru... Notebook kupovaný pro jednu hru hranou ve škole. To musí žák mít. Za 7000 Kč to bude jistý plastový elektroodpad. Třeba by to vrátnému fakt stačilo. Většinou tam sedí důchodci a ti mají peněz dost na další šroty. Sypeme jim ze státního a jetě si vydělávají. Takoví ať si kupují plastový elektroodpad a podporují státní systém.

Na hry ano, ale na 14 a více let staré.Jinak jde vidět, že váš život je v pořádku očividně :-D Jsem netušil kolik lidí tady trpí frustrací a chodí se tu vybíjet na ostatních...
Notes na hry a za super cenu jsem už sehnal, díky za nic, exoti .... ;-)

Otravuješ s low-end píčovinou. Chceš vedieť čo to zvládne ? si vole prečítaj Popis produktu :. Napísal ho určite obchodník a aj jemu však bolo kokotno sa v ňom čo i len zmieniť o hraní. 14 a viac rokov staré hry na windows 10 ? to sa majú v hernej poradni na čo tešiť :-D Uvažovať nad kúpou niečoho takého môže len zúfalec čo musí chodiť do roboty na bicykli.

Hry na laptope za 7 tisíc? To myslíte korun nebo €??? Ak korun tak zabudnite, ani v dobe predcovidovej, predinflacnej, predcipokrizovej by ste potrebovali minimálne dvojnásobok... dnes v tej cene ak aj niečo kúpite, budete radi keď vám to za minútu otvorí Word,...