Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI 16G1 problém procesor?

Dobrý deň mám jednu otázku mam notebook MSI 16G1 ale od včera mi nejde zapnúť. Kde môže byť problém? Séria je MSI FX600 poslednú dobu mu už blikala obrazovka. Je možné niekde zohnať procesor? Lebo grafiku ma priamo na doske. Teda procesor s integrovanou grafikou. Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Sider123. Mal z vás niekto tento model notebooku? Procesor je tam Intel I5 ale neviem si dat rady lebo ten má iné sériové číslo ako ten ktorý som našiel. Nevadí to?

když blikala obrazovka a dnes ani nezapne, to může být vadný třeba dc-dc měnič na základní desce - to se samozřejmě už nevyplatí opravovat.

fx600: rok 2010, možná 2011. čili těžký krám s nevýkonným dvoujádrem první generace.
podobný šrot, jako ta věc co máš v podpisu.

vytáhni z toho disk, zkopíruj si svoje data které potřebuješ a kup si něco z repasovaných pc / minipc / notebuků, co ti vyhovuje.
minimálně s intel 6.generace (a i s ním zapomeň na windowws11).