Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6G problém s otáčkami ventilátorov

Dobrý večer,mám túto kartu GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6G v posledných dňoch som si všmimol divný zvuk z ventilátorov.GK ma dané že do 50stupnov sa nezapnú.No keď sa zapnú % na kolko idú skáču hore dole od 4% do 35% cca a rýchlosť otáčok klesá tiež od 0 do 1200RPM náhodné hodnoty...pridáva a uberá otáčky dookola pokial sa buď nevypnú alebo nejdu rýchlejšie.Je to pomerne otravný zvuk nevie niekto čo s tým ?

Mi se ventilátory GK spouští při 60 °C, je to snad řízené deskou, takže nastavení přes BIOS?

A nedělá to už od začátku ? Takový škubání kdy neví jestli se má točit nebo nemá či co tam zařadit za kvalt sem už viděl u víc výrobců.
Může pomoct zvětšit průvan ve skříni.

Nebo jsi tam nahrál nějaký se udělátko?