Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový wirus- HAXDOOR

Mam v kompu tenhle virus, nemůžu se ho zbavit a pěkně mi ho zničil, ví někdo co všechno dokáže?? Antivirákem se nedá najít, další otázka, čím se dá smazat, další... dokáže se vloupat i do BIOSu? Další ... OMFG!3-[

Uz do toho, snazne prosim, nevrtej, a nekoho (znaleho - ne tobe podobneho) si na to pozvi. Mam vtiravy pocit, ze to tady stejne nevyresime (viz host: jaka otazka, takova odpoved). Tve dotazy za poslednich par hodin jsou jedna perla vedle druhe...

každý normálny ,pravidelne updatovaný antivírus a antispywarový program si s trojamni typu haxdoor už dnes vie poradiť,nieje to žiadna novinka,haxdoor-malware boli novinkou tak pred cca 2-ma rokmi,každý normálne nastavený firewall mu dokáže useknúť neautorizované pripojenie do internetu ,a prekaziť mu možnosť do pc naťahať ďalší humus.Bios vie poškodiť virus CIH,ale len pod win9x/DOS kompaktibilnými systémami,pod windows NT platformou to vie len jeho nasledovník KLEZ,ale toho tak isto každý normálny,pravidelne updatovaný antivirus dnes vie zlikvidovať lavou zadnou