Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apple music - postupne začala miznúť uložená hudba

Dobrý deň začal som mat taký problém s Apple music že mi postupne začala miznúť uložená hudba mal som tam veľa pesničiek a už žiadnu , pred hodinu som ich tam mal tak 10 a teraz prázdne .. neviete kde môže byt problém ?

Změna předmětu, původně: Apple music problém
Asi je všem jasné, že máš nějaký problém, jinak bys nepsal do Poradny. (host)

aký plán máš predplatený ? možno si prekročil povolený počet predplateného množstva súborov,možno skončila trial perioda,možno si aktivoval funkcie,ktoré sú mimo predplateného plánu a ich trial vypršal,alebo sú určené len na podporované zariadenia..etc....

If a song is missing

Make sure that all of your devices have Sync Library turned on, and signed in with the same Apple ID.

If you’re still missing a song that you added from the Apple Music catalog, then the song might have been removed from Apple Music or is available under a different file name. Try searching Apple Music for the song, then add it to your library.

https://support.apple.com/en-us/HT204406

Pokud studium ukončíte nebo uplyne 48 měsíců využívání studentského předplatného, vaše předplatné se automaticky převede na individuální předplatné Apple Music a přijdete o bezplatný přístup k Apple TV+.

https://support.apple.com/cs-cz/HT205928

To je všetko vporiadku , skladby mám všetky dostupné len keď si nejaké pridam do knižnice tak sa mi odtiaľ dávajú preč proste a zase keď si tu skladbu nájdem zase ukáže pridať do knižnice a zase mi to zmizlo ako uložené