Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI Switch / 3,5 Jack switch

Dobrý den,

potřeboval bych poradit zařízení pro přepínání HDMI a Jack vstupů do různých výstupů viz obrázek. Ideálně aby mohli být ovládané dálkovým ovladačem. Koukal jsem se na pár switchů/hubů ale nejsem si uplně jistý funkčností (např PS5 4K HDMI) a možností přepínání, případně správným zapojením. Předem díky za rady

obrázek zde https://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=293711

PS5 4K HDMI je video upscaler-converter pre zobrazovacie jednotky,ktoré nepodporujú rozlíšenia ,ktoré má playstation 4-5...nieje to hdmi-analog AV switch v pravom slova zmysle.....Tebe by sa hodilo niečo ako SkycropHD switch,iARK Power -momentálne ich predáva len amazon,alebo možno ešte niekde zoženieš ugreen a Hama kombinované prepínače,mnohí to už prestali vyrábať a dnes sú v ponuke prevažne len čistokrvné hdmi prepínače,alebo pre bežného človeka pomerne drahé analog-digital prepínače-konvertory Majella Implexus,Panasonic,BlackMagic,Roland a spol....