Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta obsahu při instalaci

Zdravim, začal jsem instalovat jednu hru, konkrétně gta 5, co má přes 100gb, a jelikož můj net neni uplně nejlepší stahuju to třeba po kouskách 3 dnem, a jsem u 80 gb, tak jsem včera večer vypl normalně kompa, dnes otevřu rockstar, a ono se mi 30 gb ztratilo a mám tu pouze 51 gb :D jde to nějak získat či je to uplně ztracené ? ono těch 30 gb je cca 2-3 h stahovaní pro mě :DD

Pokiaľ nemáš aplikáciu, ktorá po prerušení sťahovania nadviaže sťahovanie na už stiahnutý obsah - tak máš smolíka. To, čo si sťahoval sa ukladá do nejakej zložky, ale pokiaľ nie je riadne ukončené - nemá kontrolný súčet a systém to neberie do úvahy a to "stiahnuté" berie ako 0 stiahnutého a vymaže to.
Ale 100GB obsah sťahovať 3 dni :-?:-?. To čo máš za pripojenie?

Pred pár rokmi dcéra sťahovala pre The Sims 3 všetky doplnky, všetky módy - celkovo cca 120GB (ISP bol "šťastný", ale FUP neuplatnil) - a trvalo jej to 4 hodiny.