Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu, USB Flash discu a extr. HDD

Ahoj, prosím o Vaše názory, jaký by jste vybrali produkt v poměru cena/výkon:

1) telefon s Androidem do 6 000, určený hlavně pro běžnou práci a cestování

2) telefon s Androidem cca do 6 500 určený primárně na hry a sledování videí

3) USB flash disk, stačí 32 GB určený pro práci s účetními programy na flashce, důležitá je tedy spolehlivost a rychlost

4) externí HDD s 2 TB, důležitá je hlavně spolehlivost

Moc děkuji za Vaše názory.

3) když chceš rychlý flashdisk, vybírej s USB 3.2. Snad ho tvůj počítač taky podporuje. A spolehlivost? Každý flashdisk může chcípnout bez varování. Takže "práce s účetními programy na flashce" není nejlepší nápad. Na přenos souborů, které budou ještě uloženy někde jinde, OK.

4) Na zálohování nebo přenos dat? Neboli 2,5" nebo 3,5"? Opět to samé jako u flashdisku - selhat může jakýkoliv disk, takže nemá cenu řešit spolehlivost. Ovlivnit můžeš spolehlivost boxu (zvlášť disk a zvlášť box) a jak budeš s diskem zacházet (bezpečně odpojovat, neházet s ním).