Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění tohoto PC ?

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, zda by někdo nevěděl, kolik by teď stála tato sestava ? Leží mi doma nevyužitá a je škoda, aby se na to prášilo.
Procesor: Intel Core i5-9600K
Grafická karta: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, 6GB GDDR5
Zákl deska: Z390-A Pro - MSI
Chladič: arctic freezer 34 esports duo
Ramky: HyperX Fury DDD4 3200 16GB
Zdroj: FSP Fortron Hyper M 85+ 550
Monitor: 24" AOC 24G2U/BK - LCD monitor Full HD 1920 × 1080, IPS, 16:9, 1 ms, 144Hz, 8bit, 250 cd/m2, kontrast 1000:1, DisplayPort, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, pivot, repro, VESA
Basic skříň za 1500Kč

Nejlepší dobu už jsi prosvihl. Ale ještě pořád se dá slušně prodat díky nedostatku levných grafik do 9tisic.

Vyvolávací cenu bych dal na 15 s tím že bych šel o něco níž pokud by nebyl zájem. Počítám je tam i nějaký SSD/HDD neuvedl jsi.

Monitor bych dal zvlášť za 2500 pokud je k němu záruka což tak tipují že by mohla být tak o něco víc dle stáří.
Dal bych to na bazoš.