Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypíná se bluetooth

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit s bluetooth na notebooku Dell G3 gaming 3590 s Windows 10. Stává se mi, že při zapnutí bluetooth a následném připojení sluchátek se bluetooth vypne a zmizne ze všech zobrazení, správce zařizení a nikde se neobjeví. Jednou se mi podařilo ho zase zpátky nahodit když jsem vypl notebook a vytáhl kabel na napajení a po zapnutí se rozjel, podruhé už tento postup nepomohl a musel jsem bluetooth nahodit tak, že jsem najel do služeb a vše co mělo název bluetooth jsem resetoval, aktualizoval a dal automatické spuštění místo ručního. A právě by mne zajímalo jestli někdo ví proč to dělá a jak by se tento problém dal eliminovat. Jestli je to problém Windows nebo co by mohlo být příčinou. Vždy když se to vypne tak to není po žadných aktualizací, většinou z ničeho nic když se dívám na film nebo při nějaké činnosti. Za případné rady děkuji.

instalace originální nebo vlastní?
ten krám už je starý několik let - kdy to začalo dělat / po jakých zásazích?
windows mají default ponechané automatické rozdrbávání ovladačů aktualizacemi?
v prohlížeči událostí se objevuje to vypínání bluetooth?

automatické spouštění všech služeb se nepoužívá, když se to zařízení aktivuje až někdy, tomu víc vyhovuje manuální spuštění, které provede až nějaká událost.
notebuk má novou verzi bt, že by si hůř rozumněl s verzí bt jakýchsi sluchátek?

Instalace origianální. Ntb mám přes dva roky, s tím, že sluchátka používám jedny a ty samý od doby, co mám ntb. Sluchátka jsou JVC a začalo to dělat tak před měsícem, s tím, že to udělalo dvakrát zatím. Aktualizace si řidím sám a v prohlížeči událostí jsem nic nenašel.

Takže mám dát raději zas manuální? Ovladače udržuji aktuální.

zkusit jiná (pučená) bt sluchátka. ten neznámý typ jvc má neznámou verzi bt, těžko s tím víc řešit.

udržovat aktuální ovladače je sporné. i výrobci hw dělají ve svých ovladačích chyby a jejich neustálou výměnou člověk zvyšuje šanci, že nainstaluje vadnou verzi.
jiná zásada totiž říká: když to funguje, nedrbej do toho.

jestli je momentální stav se spuštěnými službami spolehlivější, nechal bych to tak, než bych šel časem do nové instalace.