Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava z NTB

Zdravím, přemýšlím nad zakoupením MSI katana GF66 s tím, že bych si k tomu chtěl připojit monitor, klávesnici, sluchátka a myš a moje otázka je.
Zvládne to ten NTB v pohodě? Nebo bude nějaký pokles výkonu ? Je to v pořádku na dlouhodobé hraní?

Tak načo sa pýtaš, keď si už rozhodnutý, tak to kúp a hotovo. Ak kúpiš monitor s rozlíšením ako má notebook, tak to hádam zvládne. Plus nejaká chladiaca podložka a môžeš ho začať zapekať. Karty išli momentálne dole a za cenu toho notebooku sa ti podarí poskladať silnejšia mašina, keďže monitor a všetko ostatné si máš v pláne aj k tomu notebooku dokupovať.

Tak samozřejmě notebookova grafika má.mensi výkon než desktopa.i.kd,z se jmenuje stejně. Je potřeba nalákat zákazníky, že. Výrobce notebooku si nastavuje výkon toho čipu podle chlazení. Tady je srovnání s 80w verzi, kolik má ten ntb nastavený nevim.

https://m.youtube.com/watch?v=cb0xnBHYJpY

Pochopitelně i 11400h procesor není 11400

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-11400H-vs-Intel-Core-i5-11400/m1575224vs4112

Zkusím zapomenout na menší výkon obecně, menší VGA paměť , přehřívání notebooků při hraní obecně a nižší životnost.

I tak mi to při ceně 3050 9700 nedává smysl
https://m.alza.cz/gigabyte-geforce-rtx-3050-eagle-8g-d6946897.htm?gclid=CjwKCAjwoduRBhA4EiwACL5RP_AxxH7C9LMZvrFr1YSLM5jCQHSGmwMD5WlwuXXOaBVfAog9YQFhoBoCsLcQAvD_BwE&kampan=adw1_komponenty_pla_all_obecna-css_graficke-karty-nvidia_m_1003717___EGr3050e1_414817402781_~92896241255~
Za 25k máš tu bednu taky. A kdykoliv ji můžeš vylepšit nebo výměnou vadné věci opravit.