Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook MSI GF65 THin 95D - jak snížit výkon?

Zdravím pánové, chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak snížit výkon u tohoto notebooku když na něm nehraji zrovna hry.. jelikož mě omezuje už to neustálé přehřívání a bez nabíječky vydrží snad ani ne 10 minut, tak bych byl rád za každou radu. děkuji

Změna předmětu, původně: MSI GF65 THin 95D (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Baterku jsem vykalibroval a v režimu ECO vydrží asi půl hodiny místo 15 minut v Turbo nebo jiným režimu. Baterku mám nastavenou v nabíjení do max 80% od koupě, tak by poškozená být neměla.. nvm co s tím. Možná herní notebook nebude nejlepší volba na cestování bez nabíječky.

Možná herní notebook nebude nejlepší volba na cestování bez nabíječky

zlatá slova, tesat! až si půjdeš nějaký krám koupit, vzpomeň si na to.

chodí sem desítky lidí, co nutně potřebují herní notebuk. konečně vidím, jak taková nutnost vypadá.
no a jestli to bylo někde ve skříni rok bez dobíjení, pak už je baterka skoro mrtvá.