Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava tiskárny. kde?

Dobrý den.
Chtěl bych od Vás poradit kde bych nechal opravit tiskárnu. Mám laserovou tiskárnu Samsung CLP-325 a při tisku jsou na papíře vodorovné i svislé čáry a i se tam slabě zobrazí text co už byl vytisknutý.

Svislé čáry jsou jako hustější a černé. a i se tam zobrazí vodorovné barevné.

Mám několikrát cestu do měsíce cestu Benešov u prahy - Brno.

Já už sem to podle jednoho návodu rozebral a vyčistil. Nestačil sem se divit kolik tam bylo černého prášku pod tim velkým válcem.
Ono to jednak dělá ty vodorovné čáry ale i tenké svislé takže papír je celý špinavý.

Napadlo mě ten válec vyměnit ale třeba to tim nebude. Tak bych to dal do servisu at se na to podívaji profíci, naceněj opravu a já bych měl klid.