Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc co nejlevněji

Dobrý večer, do kolika tisíc bych se maximálně vešel, za podmínky, že chci nové PC. PC bude sloužit pouze pro hraní Counter Strike: Global Offensive a League of Legends. Tzn. že není zapotřebí dedikovaná grafická karta, pouze integrovaná. 8Gb ramky jsou taky naprosto dostatečné. Bez windowsu. SSD taky potřeba není. Zkrátka srazit cenu co nejvíce to půjde.

Z předešlého počítače je k dispozici pouze case, popř. nějaký HDD, co tam teď je. Ovšem jistý si tímto nejsem, dostal jsem pouze zadání od známého, že chce nový PC. Zdroj je tam nějaký no name 10 let starý 300w, nepřipadá v uvahu.

Někdo znalejší problému, který by mě nasměroval správným směrem, popř. mi rovnou složil něco extra budget?

Děkuji

jedna technická: já si jeden ten samsung 980 objednal, když to bylo v nabídce ještě pod 700,-
teď mi to došlo, strhnul jsem nálepku: tak ten 980 je levný dram-less.
zespodu to má měděný rozvaděč tepla pod nand, ne pod řadičem.
ten druhý a2000 může být lepší, ale za ty prachy budiž.
na bootovací "flashku" hirens64 asi dobré, jen nejlevnější pouzdro nvme typ stojí víc než ten ssd.

Děkuji. Takže zbývá pouze zdroj. Přiznám se, že nevím, o jakou přesně case se jedná, a obávám se, že mi to ani nebude sděleno. Takže - na co si dávat pozor? Pouze na rozměry? Změřit místo na zdroj, vnitřek na základní desku a to je vše?