Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Mám externí SSD 240 GB ADATA. Ze tří portů notebooku 2 (2.0 a 3.0) hlásí: ZAŘÍZENÍ NEBYLO ROZPOZNÁNO. Ve třetím(2.0) funguje bez problémů. Při zkoušce v jiném PC nebylo rozpoznáno ani v jednom portu. Kde může být problém?

Kabel můžu zkusit, i když do disku se zapojuje mikro-B, který jinde nepoužiju. Jenom je divné, že při opakovaném připojování do 6 portů ho načte vždy jenom ten jeden stejný. Jiná zařízení v těch ostatních 5 bez problémů fungují. Je to tento:
https://www.alza.cz/vention-usb-3-0-m-to-micro-usb-b-m-0-5m-black-d5858253.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-pro-mt_pla_all_obecna-css_kabely-redukce-a-radice_c_1003815___VENTf18_456135983220_~106264923253~&gclid=CjwKCAjwiuuRBhBvEiwAFXKaNCl_96pdHmUTavhimivORPsDeSfM0h_cXs7O0oTNJfW-Cl-s9vxmOBoCh1wQAvD_BwE