Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nepřijatý email.

Dobrý den. Nejde odeslat email, adresa je správná. Chyba je u mě nebo u něho? Děkuji.

Důvod / Reason:
5.1.1 szn; User hasn't got the service mapped

Permanentní chyba na straně uživatele.
Permanent Failure - Bad destination mailbox address

Pokud se po odeslání vrátí zpráva zpět s výše uvedeným chybovým hlášením, byl pravděpodobně zadán neexistující adresát. Prověřte tedy znovu, zda správně zadáváte e-mailovou adresu příjemce. Pokud jste si jisti, že adresa je zadána správně, kontaktujte správu serveru adresáta. Jestliže zvolíte e-mailovou formu kontaktu, přiložte kompletní vrácenou zprávu. Urychlíte tím proces řešení Vašich potíží.

https://napoveda.seznam.cz/cz/uzivatel-neexistuje/