Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu?

Ahoj chci se zeptat mám tuto sestavu:

CPU:AMD Ryzen 5 3600
Základní deska: GIGABYTE B450 GAMING X
Paměti: Corsair 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX
Disk: SSD disk Samsung 970 EVO 500GB
Zdroj: EVGA 650 B3
Grafická karta: Radeon rx 560
OS: Windows 10 64 Home

Chci vyměnit grafickou kartu jakou by jste mi doporučili poměr cena výkon?

V grafikách se opravdu nevyznám proto se obracím na vás zkušené:-)

Bez rozpočtu moc poradit nejde. Já jsem fanda AMD, takže bych ti doporučil RX 570 (Bazarovka se dá koupit za 3000,-) nebo klidně o více než polovinu výkonnější GTX 1070 za 7500,- (taky bazar). Ta by k Tvému procesoru pasovala líp. Pokud bude prodejce solidní, tak Ti dá alespoň 14 dnů záruku na funkčnost.