Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hlásí žádný signál po zapnutí

Dobrý den, ještě předešlý den můj pc fungoval normálně, ale když jsem ho na druhý den zapl, tak pc hlásit po zapnutí žádný signál a světýlko na monitoru svítí oranžově. Nemá někdo tušení čím by to mohlo být? Dik.
I7 3770S
8GB RAM

Tušení máme všichni. Osobně začínám v pořadí: Reset BIOSU, odpojení všech disků, výměnu zdroje za 100% funkční a vizuální kontrolou kondenzátorů, případně jejich výměnou. Už jsem se setkal i s vadným kabelem k monitoru. Můžeš začít, třeba z toho něco zabere.

Myš ani klávesnice se nerozina, ... ledka z venku svítí ... žiju v tom, že obojí je napájeno z +5v, ale usb výstupy jsou navíc přes vlastní ochranu
nic nepipa ... buď se nerozběhne ani procesor = chladič je i po nějaké době úplně studený
ventilátory fungují ... napájené z 12v

teoreticky ještě cmos reset.
pak bych hledal podobnou desku v bazaru. intel 3.generace - mohla by být za málo peněz.