Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smazání flash disku

Flash disk 32 GiB jsem používal na zálohování, pořídíl jsem si větší a tak tak jsem tento flash disk chtěl používat na běžný přenos. Dal jsem ho v Zařízení formátovat - formát byl zamítnut. Zkoušel jsem to i ve Správci disků - také nešlo. Nepomohl ani Unlocker. Hlásil, že nenalezl popisovač, smazat nešlo ani při restartu. Zkusil jsem formátovat i v Linux Mint - nešlo. Zaráží mne, že po restartu tam jsou i složky a soubory, které šli smazat ručně. Asi flash zahodit - to mi nemusíte radit!

Mně kdysi pomohl prográmek USBflashTool nebo tak nějak. Byla tam volba "Low Level Format" a až to zabralo a fleška se dala dál používat.
Jiné USB porty nejspíš zkoušels, že?
Ještě dodám, že si můžeš stáhnout hirens boot nebo download.html Obsahují spousty užitečných nástrojů, které se někdy můžou hodit.

vtip o flashce: jednoduchý test byl, jestli se na ni podaří zapsat soubor.
může být čitelná, ale už nezapíšeš, nesmažeš, nezformátuješ = obvykle následek špatného vytažení z pc.

kdyby to byl nějaký malý milý rychlý typ, člověka to mrzí. ale staré krámy, kde nejdou zasunout ani 2 vedle sebe, nemá cenu řešit.

Proč? Já teď oživil jen tak ze srandy starý didaktik M, protože jsem měl k němu na půdě i kazeťák, kabel a nějaké hry. :-) Funguje v pohodě, což
se po takové době celkem divím, že jsou funkční. Hlavně ty kazety s hrama. Gunfright, Jet-Pac, Jet-set Willy, Boulderdash. To byly vynikající hry, na kterých jsem vyrůstal.

chodi sem 10 let, ma psa co si porizuji duchodci a ma opotrebovany smysl pro humor.
kdyz dostane odpoved ktera neni podle jeho predstav, zacne tady picovat.
/
rce neresim, to je stary zapskly tvor (nekdo by rekl az duchodcovsky nenavistny). pred nim jsem si duchodcu nevsimal, respektive je povazoval za obcas vrtosive lidi. od nej je hazu do jednoho pytle jako ublizenecke nevychovane spratky, cest vyjimkam (to ale neni jeho pripad)
/
takze: tu poskozenou flashku muzes vyhodit.
editace zrusila formatovani, asi to nejde cist, sorry.