Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gpu nefunguje update driver

Dobry den,dneska jsem si chtěl aktualizovat gpu.Tak jsem šel na stranky nvidia a stahnul jsem update na svoji gpu.No když jsem to stahoval tak jsem dal čistou instalaci (gpu).No ale vyskočil mi error že to nejde stahnout ale gpu drivery se mi už smazaly a ted nevim co mam dělat.

No pravě když ty gpu drivery stahnes tak oni už se tak automaticky zapinaj (jsou tak už nastavené)že se spusti jako správce

Jestli ti to fakt funguje, jak píšeš, tak to se ti vlastně ten PC brání, abys do něj něco instaloval.
Taková nějaká sebeobrana... nebo pud sebezáchovy. :-D

A myslíš že když to dám reklamovat,tak že mi to vezmou? Je ještě v záruce.

Stále není jasné, jestli je chyba v grafické kartě, nebo jinde.
Proč jsi ten ovladač vlastně zkoušel aktualizovat? Něco nefungovalo?
Ještě taky můžeš v CMD spustit jako správce příkaz: sfc /scannow, jestli nejsou narušené systémové soubory.

No ale vyskočil mi error že to nejde stahnout ale gpu drivery se mi už smazaly a ted nevim co mam dělat.

Tohle mi taky není jasné. To jsi stahoval přes nějaké "nVidia experience", nebo jak?
Jak se ti mohly smazat ovladače před tím, než jsi vůbec začal stahovat ty nové?

Ne drivery jsem normalně stahoval z oficiálních nvidia stranek.Když jsem stahoval tak jsem kliknul na čistou instalaci ovladačů.Takže se mi zmazaly ty drivery ale ty nové už mi hází error že někdo stáhnout.zkoušel jsem stáhnout i ty staré a taky nic .

Akorat když přidám za to sfc /scannow ješte tečku takže (sfc /scannow.) tak mi napíše

Microsoft (R) Windows (R) Resource Checker Version 6.0
Copyright (C) Microsoft Corporation. All rights reserved.

Scans the integrity of all protected system files and replaces incorrect versions with
correct Microsoft versions.

SFC [/SCANNOW] [/VERIFYONLY] [/SCANFILE=<file>] [/VERIFYFILE=<file>]
[/OFFWINDIR=<offline windows directory> /OFFBOOTDIR=<offline boot directory> [/OFFLOGFILE=<log file path>]]

/SCANNOW Scans integrity of all protected system files and repairs files with
problems when possible.
/VERIFYONLY Scans integrity of all protected system files. No repair operation is
performed.
/SCANFILE Scans integrity of the referenced file, repairs file if problems are
identified. Specify full path <file>
/VERIFYFILE Verifies the integrity of the file with full path <file>. No repair
operation is performed.
/OFFBOOTDIR For offline repair, specify the location of the offline boot directory
/OFFWINDIR For offline repair, specify the location of the offline windows directory
/OFFLOGFILE For offline repair, optionally enable logging by specifying a log file path

e.g.

sfc /SCANNOW
sfc /VERIFYFILE=c:\windows\system32\kernel32.dll
sfc /SCANFILE=d:\windows\system32\kernel32.dll /OFFBOOTDIR=d:\ /OFFWINDIR=d:\windows
sfc /SCANFILE=d:\windows\system32\kernel32.dll /OFFBOOTDIR=d:\ /OFFWINDIR=d:\windows /OFFLOGFILE=c:\log.txt
sfc /VERIFYONLY