Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mechanika

Dobrý den,potřebuji poradit,máme tu Pc které má v sobě mechaniku ale nezobrazí se v tomto počítači.Skoušel jsem přidávát hardvare ale řeklo mi to ze ovladač je poškozený.nevím co s tím.Mohl by mi někdo poradit???Dekuji moc..

tady de o to že to je služební Pc a nejni možné se v tom moc hrabat....víte co myslim??reinstalovat syslém nemůžu...kabeláž je v poho a mechanika vyjíždí i zajíždí...celkove se zdá v pořádku.....spíš si myslim že to nekdo schválně zablokoval aby se sem nemohlo nic kopírovat,,,,

on uz to tedka vi a prej s tim nikdo nic nedelal aby to blokovali.....ale de o to ze ja tu byl jenna brigade a delam do pc skolu a stimhle si fakt nevim radxy.....
tedka skousim systemove informace a pise mi to ze ovladace a ze pry asi chyby....no skusim neco stahnout ale nevim kde..

hoste - a proč počítač? Ten za nic nemůže.
Ale pro SHAGOHODa mám prima zprávu - z obvykle dobře informovaných zdrojů, jsme se dozvěděli, že v nejmenované nemocnici v Praze, vyměňují normální hlavu, za hlavu z umělý hmoty. Výhody - lepší je mít v bedně vzduchoprázdno, než piliny.
Více na Google.