Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka - screen breathing

Dobrý den,

nevím si rady s monitorem. Nevím už jak to řešit, ale jsem na internetu, najednou přepnu stránku a sníží se mi jak, pak se vrátím na jinou a zase se mi víc rozsvítí. Říká se tomu prý screen breathing. Díval jsem se i do nastavení napájení, každopádně nemám tam adaptivní jas. Nevíte někdo co s tím ?

Děkuji,
Filip

Změna kategorie, původně: Software (host)

Pardon, to mi docela vypadlo :-D

monitor: LG 27GN600-B - LED monitor 27"

Hledal jsem v nastavení monitoru adaptive brightness .. to tu je, ale je to vyplé.

Třeba jsem na této stránce, pohoda. Jdu na facebook a najednou se mi stránka ztmaví a jde vidět jak se jas obrazovky adaptuje. To i u jiných stránek. Nevím podle čeho se to rozhoduje, ale třeba ve hrát se mi to neděje.

Zkoušel jsem se dívat i do chrome nastavení, tam jsem nic nenašel.