Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell s2721dgfa a usb porty

ahoj mám dvě otázky k tomuto monitoru s vstupními usb porty.předem díky za odpovědi.

Tento monitor má 4 vstupní porty USB a Slouží k připojení periferií USB, například myši a klávesnice. Jaké další je možné připojení periferií usb?

Port s ikonou baterie podporuje BC 1.2 - Battery Charging(napajení baterie) - nechápu toto využití, mužete mi to vysvětlit jako laikovi u monitoru?

USB je USB. Takže kromě klávesnice nebo myši tam můžeš připojit třeba webkameru, bluetooth přijímač, flešku atd...

Port pro napájení (nabíjení) baterie je snad taky dostatečně jasný. Prostě náhrada klasické USB nabíječky do zásuvky 230V.

:-?
Monitor je predsa napájaný zo siete - tak si zoberie toľko, koľko potrebuje. USB sú napájané práve elektronikou toho monitoru (power board) a pri nabíjaní z USB - ten monitor to ani nepocíti. USB a samotný monitor - v jednom sú dve zariadenia, ktoré sú napájané JEDNYM zdrojom. Takže ti je úplne fuk, koľko si zoberie ten USB port - power board v monitore je dimenzovaný aj na toto a tak sa ani nezapotí.
A na 100% ti USB port nebude pýtať 16A!!!

Zvláštní otázka a dám ti zvláštní, ale pravdivou odpověď. Většinou odejde ten port, do kterého USB krámy častěji připojuješ a odpojuješ.
Je jedno, jestli je to na desce v PC nebo na monitoru. Většinou jako první odcházejí USB na čelním panelu PC, tam uživatel často neustále připojuje a odpojuje nějaká zařízení.