Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utopený telefon

Zdravím, stala se mi taková nemilá věc. Vlezl jsem do vany vzal si sebou tel. Honor 9X a spadl mi do vany, poradí mi někdo co s tím?
co jsem zatím udělal tak Hned jsem ho vypl vyndal pam. kartu, sim kartu. (baterie nejde vyndat). A dal do uzavřené krabičky s rýží. Fenovat to nechci moc.

Ten fén mě taky napadnul. Tradují se různé historky o lidech, co to nepřežili (známej znal někoho, kdo znal někoho, jehož známej tohle nepřežil; ale je to na úrovni městských legend, ale že fén ve vaně znamená smrt asi nikdo nepochybuje). Co je proti tomu nějaký ten utopený telefon.
Zajímalo by mě, jestli by tohle zachránil proudový chránič (teda myslím ten fén nebo holicí strojek). Na suchu by to zachránit měl (neměl jsem nikdy koule na to to vyzkoušet, ale prý je to jen taková šlupka než chránič vypne), ale ve vodě bych o tom pochyboval.