Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber herného notebooku na príležitostné hranie

Zdravím,

chcel by som poradiť s výberom notebooku na príležitostné hranie, v podstate by vyhovoval notebook s operačným systémom na primárnom SSD a možnosť pridať druhý HDD alebo SSD ako úložisko fotky, videá. Ide mi o spoľahlivosť resp. či máte skúsenosti s danými notebookmi? Fungujúce chladenie. Materiál a prevedenie. Ktorý vyslovene nebrať. Vyberám z týchto konkrétnych:

lenovo-legion-y520-15ikb-80wk004fck
asus-tuf-gaming-f15-fx506lhb-hn323w-cierny_d436301.html
asus-x571gt-bq200t-cierny_d435989.html
lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-81y4011yck-cierny_d423737.html

Vopred ďakujem

asi vsechny "herni" notebuky maji moznost 2.disku, kdyztak stahnout datasheet jake moznosti vyjmenuji.
na obcasne hrani neco s grafikou 3050 (nebo starsi 1650).
dalsi hw neni treba resit, vyrobci to maji poskladane primerene te grafice.
jestli 15" nebo 17" zalezi na ostatnim mimohernim vyuziti, na pozadavku na prenositelnost a na cene.