Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava videa/strih

Zdravicko. Hladam radu, lebo som trochu novacik v upravach videi. Narazil som na poziadavku kde mam 2 videa, kazda ma 30 sekund a potreboval by som ich spojit sposobom.. 5 sekund pojde z prveho a potom 5 sekund z druheho a takto do konca...

mam 2 videa, kazda ma 30 sekund a potreboval by som ich spojit sposobom.. 5 sekund pojde z prveho a potom 5 sekund z druheho a takto do konca.., ... no potrebujem to za kratsi cas...

Tak 30 sekund rozdělit na 6 dílů a dokonce dvakrát, to dá práci. To už jsi asi mohl mít od toho úterka hotové.:-)