Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Data z mobilu

Zdravím,
podařilo se mi rozbít mobilní telefon, že přestal fungovat displej úplně a rád bych z něj nějak dostal všechny fotky co na něm byly, jen bohužel když ho připojím k pc ani se nezobrazí.¨

Někdo nějaké tipy a rady jak to udělat popř. kam to poslat?

Huawei P30

děkuji

Mobil připojím k pc a v pc se mi zobrazí jednotka cd-rom E: HiSuite ale když zapnu aplikaci Hisuite chce po mě abych na mobilu vybral možnost přenos souborů ale k to mu se nedostanu protože mi nefunguje displej, nějaké tipy co s tím?