Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil zakázano oprávnění přidat kontakty a volat :D

Prosím pomoct, vzdávám se. Mám odolný telefon Doogee S88 Pro a ten tupý systém (nevím, že bych to někde potvrdil, proč by vůbec něco takového nabídne proboha?) mi nějak zablokoval možnost i volat a místo nabídky oprávnění mi jen problikne, že je to zakázáno. Prohledal jsem google, nastavení oprávnění a nezvládám to najít. Chci volat, nebo přidat kontakt a hodí "Zakázali jste nutná oprávnění" - v nastavení dám ochrana soukromí - oprávnění aplikací - a u kontaktů i telefonu mám vše Povolit, tak co kde mám prosím ještě povolit. Nějaký šéf zde myslím psal, že má tento mobil. To chování systému je opravdu šílené. Děkuji za radu

Dám dobrou radu pro další nákup. Ověřil bych, zda ta Doga má vyšší až vysoké procento reklamací. Kdysi jsem to u nějakého odolnějšího poptával a prodejce mi to sám nedoporučil. Čínská odolnost = vysoká reklamovatelnost. Tak to bylo před 3 roky. Slušný prodejce na přímý dotaz přizná procento reklamací.