Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení hry a místo na Disku

Zdravím. Chci si stáhnout hru World of Tanks, u které je napsáno, že je kvůli ní potřeba 55 GB místa a já mám na Disku, který jsem si tam nastavila ještě 68 GB místa. Vždy když hru dám stahovat, tak se mi v půlce stahování sekne a píše to, že není dostatek místa na Disku. Jak je to možné?

Moc konkrétní jsi nebyla. Podle těch disku to máš rozdělené a asi jsi to neodhadla. Možná máš na C 20 giga volného, instalujeme na D kde je 60 a hra stahuje 30 giga soubor na C s tím že ho rozbalí/překopíruje na D a přitom zhavaruje.
Úklid na disku a uvidíš.

Těch 55 GB místa je třeba až k instalaci. Navíc stažený soubor bude možná nutno někam rozbalit. Udělej víc místa na disku, na který stahuješ, vysyp i koš. Kolik má stahovaný instalační soubor snad vidíš před nebo při stahování. A můžeš průběžně sledovat, kolik na tom disku zbývá místa a případně honem další místo uvolnit.

Tých 55GB je už veľkosť po rozbalení! Ale najskôr musíš stiahnuť archív (zbalený súbor) - často do TEMP - ten sa musí rozbaliť a často v ňom sú ešte súbory BIN (často sú tiež komprimované) a setup.exe - to je súbor, ktorý vykoná inštaláciu. Takže už len stiahnutie ti zaberie okolo 40-50GB a to ešte sa ani nenainštalovalo tých 55GB - a odrazu máš na HDD 90GB. Ono to sťahovanie počíta s tým, že stiahne komprimovaný archív a ten ešte musí rozbaliť - a 68GB je málo.