Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stínítko pro notebook

Zdravím,

mám: matný displej s lesklou dotykovou vrstvou ale kdyz sviti a jsem venku tak se to docela leskne a není tolik vidět, řešil to někdo nějakým stínítkem? Kde jste ho koupili? dík. (15,6 palce displej mam)

Pokiaľ viem, sú matné displeje a lesklé displeje - to je tá krycia vrstva nad zobrazovadlom. Ale matný s lesklou vrstvou - to je podobné, ako keby si napísal matná lesklá farba.

takže som dospel k výsledku - robíš si 1.apríl.... a si "múdry hlupák".