Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor nefunguje

Zdravím, mám problém s monitorem, nastal dnes když jsem hrál Lolko a z ničeho nic se mi vypl monitor a už se nerozjel, tak jsem počítač resetoval ale monitor opět nenaskocil, a jediné co tak bylo ze naskocilo no video input a pak enter sleep mode, zkusil jsem vyndat kabel a očistit konektory a znova zapojit ale bez výsledku, monitor mám philips 223v5lsb21/0 chci se tedy zeptat zda tu není někdo kdo měl stejný problém.

Správný postup:
1/ zkus jiný monitor. Když nepůjde, vada v PC
2/ zkus svůj monitor u jiného PC- když nepůjde, vada monitoru nebo kabelu
3/ zkus jiný vstup s jiným kabelem
4/ jestli máš dedikovanou i interní grafiku, tak vyndej graf. kartu a přepni kabel na integrovanou do konektoru vzadu na zákl.desce.
Nejspíš odešla graf.karta nebo deska či zdroj.