Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba výkonného pracovního PC

Dobrý den,
stavím si nové PC pro práci s grafickými programy a práci s 3D - Potřebuji zejména silné CPU a RAM.
Sestavil jsem toto:
PC Partpicker - sestava PC

jen by tam byla tato grafická karta konkrétně.. - inno3d-geforce-rtx-2060-twin-x2-oc-12g-d7001164.htm

Může mi někdo poradit, proč je tam varování na kompatibilitu s biosem základové desky a CPU - mám se toho bát ?
Rád bych případně uvítal nějaké rady, kde by se dalo i ušetřit a čeho se vyvarovat, zda se vše vejde atd...
Mockrát děkuji.

B.

OK, děkuji za rady.
- Partpicker mám jen na ověření kompatibilit... jinak budu kupovat samozřejmě v ČR :) teď jsem zjistil, že musím změnit chladič, tehle by se nejspíš nevešel přes RAMky...
- Systémový disk vyměním.
- RAM si kupuju už do budoucna, abych nemusel upgradovat až bude potřeba více
- Ta grafika je kámen úrazu no, nemám ji, ale nevím co rozumného vybrat...? V podstatě je pro mě důležité z výkonu jen VRAM pro zobrazování 3D objeků ve viewportech...
- HDD - to je dobrý postřeh, vyměním za 4TB

A náhodou nějaké zkušenosti s tím výrobcem Inno nemáš?
Je nějakej rozdíl, jestli to je Asus, MSI, nebo něco jiného ? Nedávají tomu jen svou krabičku a ve finále je to vše stejné ? Já Inno vůbec neznám a trochu z toho mám strach...

Nejlepší grafiky podle mě dělá Asus a msi. Zpravidla je od každé několik řad. Třeba levná s dvěma větráky která bude trochu víc hucet než dražší s větším chladičem a třema ventilátory. Dražší grafiky umí ventilátory vypínat v 2d zobrazení např.

Inno, Pálit patří bezesporu k těm míň zvučným, menším výrobcům. Donedávna měl záruku jen dva roky což bylo minus. Před grafickým šílenstvím měli tihle výrobci o pár stovek nižší cenu, já volil vždy ty dražší.