Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xiaomi Mi band5 nejde spárovať s mobilom Samsung A12

Ahojte, potrebujem poradiť. Syn má xaomi náramok mi band 5, mal ho spárovaný s mobilom Lenovo, všetko išlo ok cez apku mi fit. Teraz má iný telefón Samsung A12, chcel spárovať náramok s mobilom, len to nejde. Hodinky sme dali do tovarenskeho nastavenia, apka mi fit (zeep life) však prešla aktualizáciou a nechce mu náramok spárovať. Cez bluetooth je pripojený, ale apka ho nepusti. Teraz je vlastne náramok v tovarenskom nastavení, kde sa cez nastavenie jazyka a prvé párovanie už ďalej nedostanem, takže je úplne nepoužiteľný. Čo s tým? Máte overenú inú apku? Skúšali sme ešte jednu, no tú nepodporuje mobil, vopred ďakujem za rady.

Změna předmětu, původně: Mi band5 (host)

samsung oficiálne zatial nemá podporu pre mi band5,mi band5 má známe problémy/zatial nijako nevyriešené/ s android verziami vyššími ako 5.x a ios vyššími ako 10.x,u tejto verzie aj samotný výrobca schválne obmedzil kompatibilitu s telefonmi,problémy vyriešil až mi band6 a starší mi band4....môžeš skúsiť aplikáciu xiaomi wear...