Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome, notebook, nové okno, windows

casto se mi stane že překlikem (přetáhnu ho jakoby kousek dolů) přesunu okno v chromu a ono se mi rozdvojí jako nové okno v lište

příklad:

okno seznam.cz
okno pes.cz
vše v jednom chromu

stane se:
seznam.cz -> 1 chrome v lište
pes.cz -> 2 chrom v lište dole ve windowsu

jak to mám zakázat?

děkuji

Ano, to je u Chromáka normální. Lze kartu vytrhnout a otevře se v samostatném okně. Též lze tuto samostatnou kartu uchopit myší a zanést mezi ostatní, vcucne se mezi ně. Sebetajnější Widle na to nemají vliv, dělá mi to i Plasma.