Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat tiskárnu Canon

Dobrý den, dobří lidé byli by jste tak moc hodní a poradili kde bych sehnal inkoustovou tiskárnu Canon, která má 4 cartridge, ale není tanková??? V nejhorším případě může být i multifunkční (když to nepotřebuji). Jsem důchodce a mám moc peněz. Moc Vám děkuji za ochotu. Michal, Praha

Jetam 5 farieb

PGBK 550
C 551
M 551
Y 551
B 551

všetky sú za 14,90€ (dokopy jednotlivo za 74,50€) ale dá sa kúpiť multipack čo obsahuje všetky tie 551tky v jednom balení za 39,97€ + PGBK 550 za 14,90€ by teda vyšlo dokopy za 54.87€

ceny sú z herueky.

Nebylo to spíš proto, že použiváli neoriginální inkoust za pár šupů? Skoro na 100% myslím, že ano. Nebo možná měli jen štěstí na nějakou vadnou
sérii, nevím. Co znám ale lidi, co mají tankový systém, tak s tím nemají žádný problém. Možná si přečti nějaké recenze, až budeš mít čas.
Budeš moudřejší a třeba Ti to pomůže v rozhodnutí. Hodně štěstí, ať se podaří vybrat kvalitní kousek.

Pokud to nepřežilo prvotní náplně, tak asi nešlo o neoriginální inkoust. Já mám s tankovou Canon Pixmia 2010, starou cca čtyři roky, podobně špatné zkušenosti. Sice už je náplň vyměněná, ale jsou neustále problémy s hlavou. Stačí týden netisknout a tiskne nepravidelně, je nutné hloubkové čištění, jednou už i servis.
Ale ano, Canonu se dá věřit. Jen musí být tiskárna stará patnáct let, jako moje původní S500. Ta mi bohužel nefunguje s W7.

Zbytečně bych se neunáhloval. Levná tiskárna pravděpodobně bude mít drahé tiskové náklady. Vzhledem k vašim požadavkům a přístupu doporučuji zkusit poptat "za odvoz".

http://www.nevyhazujto.cz
https://vsezaodvoz.cz/
atd.

Jednáte slusně, tak veřím, že když poptávku dobře rozepíšete, tak se někdo ozve.
Máte alespoň orientačně propočítáno kolik a čeho se tisklo a bude tisknout?
Pro příležitostný tisk se tiskárna moc nevyplatí. To bych radši zanesl do nějakého copy centra, nebo k někomu blízkému kdo bude ochotný... a uhradit mu reálné náklady a nechat si to u něj vytisknout.