Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkolaboval.. - nejsem schopen napsat výstižný předmět

Zdravím.

Tak jsem si koupil nový RAMky. Předtím 256Mb, ted 2GB. Vrazil jsem to do komplu, chvíli to jelo, ale měl jsem pocit, jakobych měl nějak moc horkou grafickou kartu. Z nějakýho důvodu jsem pak resetoval kompl ( už nevím proč ) a po následným zapnutí mi nejede LCD. Resp. mám na něm čárky, rozmazanej, flekatej apod. Prostě v prdeli. Jakoby mi zkolabovala grafárna ...

dej tam zpátky tu 256mb a uvidíš. Kdybys netajil typ ntb dalo by se pouvažovat nad tím jestli by měl ty 2giga zvládnout nebo ne, podle všeho je nezvládá nebo se pokazil.