Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slovenske radia do programu aimp

Zdravim,

prosim vas neviete o stranke kde by som stiahol subor so slovenskymi radiami alebo mozu byt aj v baliku s inymi ktore si potom budem moct prehrat v programe aimp? Ceske mam ale chybaju mi slovenske a stratil som stranku odkial som ich mal.

neviem, ale bolo by vhodné namiesto drania si ušných bubienkov z dielne vrzúkačov, békačov, ohlupujúcich kultúrnych zabávačov a iných nepotrebných parazitov spoločnosti, nakopnúť o 500% ťažbu ropy a plynu z nacistických, fašistických, hitlerovských zásob v Rumunsku, v Ploješti a spod Čierneho mora, nech si doma nevyrábame syntetické látky v podobe PHM a plynu z uhlia a iných uhľovodíkov, nebodaj z vratných pet obalov, prípadne nejazdíme a nekúrime na free energiách vylovených z velice hlboko zašitých, dodnes utajených patentov teroristickej mafie oil a gas lobby.