Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto ovladac grafika

Dobry den potřebuji od vás poradit mam notebook HP 250 G4 a potřebuji aktualizovat grafiku inter (r) Grapis 5500 stáhl sem si program Driver Booster ale ten aktualizoval jenom ten základní kde seženu ten ovladač ten inter (r) Grapis 5500 děkuji .

windows 8.1 pro 64bit

Je to marný, je to marný, je to marný,....
Asi jsi nějak momentálně zaostalý nebo neumíš číst. Když potřebuješ to inter (r) Grapis 5500, tak si to někde sežeň. A už pochop, že novější ovladače grafiky ten notebook nezrychlí ani nevylepší, mohou někdy jen vylepšit třeba vykreslování v některých novějších hrách. Což se tebe netýká, protože na integrované grafice z roku 2015-2016 stejně ty hry nerozjedeš. Odkaz na jediný správný ovladač jsi tu už dostal několikrát. Ale můžeš diskutovat dál i jinde, tak z tebe taky mají radost: https://www.zive.cz/poradna/ovladac-grafika/sc-20-cq-707650/default.aspx?consultanswers=1

Už se ti nedivím že ti to jde pomalu když sis koupil pomalí SSD kup si SSD disk aspoň rychlostí oboje 1-2GB pak poznáš opravdovou rychlost notebooku jestli zůstaneš u toho disku co máš v notebooku nečekej žádní zázraky to by mě zajímá kdo ti to řekl nebo doporučil ten disk.

Core i3-4005U

ty sis na hry koupil starý kancelářský krám s podprůměrně slabým 2jádrovým procesorem?
https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i3-4005U+%40+1.70GHz&id=2193
názorně vidíš, že se z hraní dětinských her hloupne. bereš na to nějaké prášky? doporučoval bych je vyměnit za projímadlo.

to neznámé zařízení máš rozluštěné?
https://it.cestuji.info/ovladace.php ... varianta 3

je problém z internetem je to pomalí prohlížeč a zasekává se mi rolovaní prohlížeče a Skype to taky nezvládá kontumaci i kamera

pockat, pockat, co mi to jenom pripomina.....
cituji

Některé moderní programy jsou na podobných procesorech tak pomalé, že to skoro nejde používat. Ostatně i prohlížení stránek je dobré dělat jen v dobře optimalizovaných prohlížečích (IE v pohodě; Firefox na Celeronu N je doslova utrpení), ....
Zkoušel jsem jeden takový stroj používat a dlouho jsem to nevydržel. Je to příliš mnoho kompromisů.
.....
Za asi nejkrizovější beru načítání dnešních rozežraných webových stránek přeplněných všemožnými skripty.
..... Pocítit je až ve chvílích, kdy si otevřete třeba Facebook a listujete galeriemi (občasné krátké záseky). Samotné načtení homepage v určitých situacích zahryzne počítač třeba na 3-5 sekund. Posun stránkou už je většinou plynulý, dokud nedojedete do místa, kde se načte další obsah.
Není to ideální, ale je to použitelné, aniž by se u toho člověk příliš vztekal. Další průser je samozřejmě stránka Živě.cz, kterou beru jako reklamou nejvíce přeplácaný český web.
....
V případě, že obměňujete notebook jednou za deset let, může se vám stát, že celkový výkon nového počítače bude větší i v případě Celeronu/Pentia N, ale třeba jen v případě všech jader. Ono takové 1,5GHz Pentium-M z roku 2003 má totiž výkon na jedno jádro úplně stejný jako Celeron N2810 ( = procesor z roku 2014)

Ty mas procesor Intel Celeron N3010 z roku 2015.
Takze kontrolni otazka : to co bylo pomale uz v roce 2014/2015 bude jeste pomalejsi v roce 2022 nebo to bude rychlejsi ?
Citace jsou ze dvou clanku
https://notebookblog.cz/technika/navody/pozor-pri-vyberu-levneho-notebooku-nebezpeci-procesoru-celeron-a-pentium-n/
https://notebookblog.cz/technika/uvahy/druhy-pohled-na-superlevne-notebooky-a-prejmenovane-atomy-celeron-a-pentium-n/

je problém z internetem je to pomalí prohlížeč a zasekává se mi rolovaní prohlížeče a Skype to taky nezvládá kontumaci i kamera

Na internet zkus nějaký méně náročný prohlížeč, něco si o tom vygoogli. Možná Vivaldi? Jestli ta kontumace znamená komunikace, s tím moc nenaděláš, snad jen při Skype vypnout všechny ostatní programy, i ty na pozadí.