Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s formáty MP3 pro transmitter

Ahoj,
dnes jsem chtěl pomocí MP3 na USB flashce zapojené do transmitteru přehrávat normálně skladby v autě.
Po menších problémech se mi nakonec povedlo ať to hraje, ale hraje jen jedna písnička.
Mám ještě jiný transmitter a tam je situace stejná, přeskáče to všechny písničky a spustí jednu a tu samou.
Problém ve USB flash disku není, ani v nastavení transmitteru, který by neuměl přehrávat náhodně a jen opakoval jednu.
Je na 99% problém ve formátu ostatních MP3.
Po nahlédnutí do podrobností všech těch písniček v PC jsem právě u té jedné našel rozdílnost oproti ostatním.
Viz. foto zde : HC2F

První čtyři MP3 jak je vidět jsou stejné.
Ta poslední má ale v sobě ještě údaj v podobě Doby trvání a údaje Přenosové rychlosti (viz. screen zde - 7OLA )

Může mi někdo prosím poradit jak ostatní písničky zformátovat nebo proměnit na stejnou "vlnu" jako tady tu jednu, tak aby mi v autě hráli všechny? Je mi jasné, že to půjde nejspíš přes nějaký formátovač, ale na co všechny zformátovat konkrétně?

Díky všem moc za rady

Co jsem se setkal, tak bývalo omezení datového toku na 256 (přitom 512 se taky dost používá). Ovšem můj přehrávač už hodně pamatuje, vlastně od doby, co je přehrávač běžně v telefonech, tak nic takového neni potřeba.
Pokud chybí doba trvání (i ve vlastnostech windows), bude něco v nepořádku. S trochou laborování se na tu konverzi dá použít i ten VLC. Jinak VLC je proti takovým chybám docela odolný, takže v něm se ten problém nemusí projevit. Jinak na konverzi formátů existuje celá řada programů.

Problém bude v samplovací rychlosti a dalším nastavením MP3 - záleží na tom, jak byly MP3 vytvořené.
Podívej se nějakým programem na informace a porovnej Bitrate atd. té, která funguje s těmi ostatními.
Pak to můžeš prohnat pomocí třeba RazorLame a udělat z toho písničky, které tvůj transmitter přehraje.