Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nafejkovat telefonní hovory?

Ahoj,

Neznáte nějaký způsob, jak nafejkovat telefonní hovory? Ideálně do zahraničí?

Jde mi o to, že z určitého důvodu bych potřeboval mít provolaných co nejvíce minut a uskutečněných co největší množství hovorů, ideálně do zahraničí. Nevíte o nějakém botovi, který by toto zvládl? Případně by postačil např. generátor náhodných, skutečných čísel, na které by se šlo dovolat bez toho, aby na opačné straně drátu byl skutečný člověk.

Díky za jakékoliv tipy na tenhle můj trošku neobvyklý dotaz. :-D

Víceméně nejste daleko od pravdy. Používám dva telefony - jeden soukromý, druhý pracovní a většinu telefonních hovorů vyřizuji přes soukromý. Nerad s sebou tahám dva mobily, takže pracovní leží doma. Jenže pak se při vyúčtování v práci diví, proč mám provolaných 0 minut za měsíc při práci obchodníka. :-)

Díky za rady, leč i tak bych preferoval najít způsob na to, jak simulovat telefonní hovory jiným způsobem, viz. moje otázka tady na fóru.

Nejsem hodnocený podle provolaných minut, ve směs to není ani až tak důležitá věc - je to jen něco, co by mi ušetřilo pár minut vysvětlování a případných pochyb ze strany zaměstnavatele.

Pak si najdi na webu kontakty na pár firem z oboru, které by tě zajímaly a normálně jim zavolej, poptej se jich, jestli budou schopni nějaké spolupráce... Případně u větších narazíš na automat, takže tam si pak můžeš hrát s klávesnici a procházet přes čísla položky menu.
O automatech, kde bys zavolal a nechal to viset nevím.

Není to u nás tak časté, ale takové to "nezavěšujte, jste v pořadí" jsem už taky několikrát zažil. Většinou jsem to po chvíli vzdal a zvolil jiný způsob komunikace. Nedopadnul jsem tedy jako Garfield (a bylo několik dalších seriálů, které si z toho v nějaké epizodě utahovaly).

při vyúčtování v práci diví, proč mám provolaných 0 minut

Já spíš se vždycky bojim, aby se někdo nedivil provolaným minutám na mobily nebo meziměsto (minulý týden jsem si dal takový pracovní pokec a divil jsem se tomu, že to bylo pomalu půl hodiny). Když občas slyším, jak zaměstnavatelé počítají každou vytištěnou stránku a každou vteřinu hovoru, div ne každé spláchnutí toalety, tak bych se divil opaku. Musím zaklepat, ale zatím tohle u nás nikdo nikdy nehrotil, jediná akce, která proběhla bylo snížení horkých linek z 50 na jednu jedinou což nevím přesně co znamená (určitě ne, že by mohl v jeden okamžik volat jeden člověk, to bych se asi nikdy nikam nedovolal a obsazeno jsem snad ještě nezažil).

Vysvětlení je jednoduché - používám soukromý telefon, na služební jsem si ještě nezvyknul. Asi budete bílou vránou, standard je opačný, používat telefon pracovní na všechno (pokud to zaměstnavatel umožní). Ale tak důležité budou pracovní výsledky a ne provolané minuty. Určitě si vedete nějaké poznámky, kterými by se dalo případně mávat. Spíš abyste nezačal nějakou úderku s omezováním pracovních hovorů na minimum. Ale asi ojedinělé to nebude, kolega mi taky několikrát volal ze soukromého telefonu i když si může zavolat z práce a nikdo by proti tomu nic neměl namítat.

Koukám, že všichni moralisti, ale zároveň komentují naprosto nepřínosně. Prosím, pokud nemáte co říct, nevyjadřujte se. Přišel jsem se zeptat na radu, jak vytvořit fiktivní odchozí hovory a ne na to jakým způsobem mám nakládat s firemním telefonem. Všichni chytří, jak rádio. :-)

PS. Phone fake calls programy jsou dobrý tip, ale jak píše fallon, většinou je to jen pro příchozí hovory.

Potřebuješ auto dialer aplikaci ze storu, kterou nakrmíš vlastním seznamem čísel, nejspíš zákaznické linky firem, které to vždy vezmou. Každá linka dřív nebo později ukončí hovor, máš zářez v záznamu komu a jak dlouho voláš, a auto dialer naváže nové spojení. Samozřejmě je to laciný řešení, které může přinést další hrozby..... pokud je ve firmě člověk, který má řešit audit telefonů zaměstnanců, tak seš stejně v pítchi i bez dialeru a o tom je život. Mít autodialer spuštěný dlouho taky není dobrý na sebe upoutat pozornost operátora. Nehledě, že tyhle aplikace ve storu jsou potenciálně prolezlý trojany, tak není nad to si to volání udělat pěkně postaru ručně nebo se na to úplně vykašlat a promluvit si s nadřízeným. :-)