Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výmena chladenia

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, koľko by mohla stáť podľa Vás výmena celého chladenia (poškodené ložisko) na notebooku HP EliteBook (DESKTOP-1EEKL0V). V servise mi povedali, že 130 eur. Nezdá sa Vám to príliš? Ďakujem.

Stejně nejvíc na tom stojí to, že to někdo musí udělat a za svojí práci ručit. Poškozené ložisko snad nevyžaduje výměnu celého chlazení, to stačí vyměnit jen ventilátor. Teda pokud neni v háji celé chlazení, což by u HP nebylo nic výjimečného. Cena náhradního dílu bude zlomkem ceny, nejvíc na tom stojí právě ta kvalifikovaná práce, to je taky důvodem, proč už se neopravujou deštníky, zapalovače a propisovačky (vyprávěl známý, co byl na Kubě, že tam takové opravny stále existují).