Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - černá obrazovka s kurzorem myši

Mám problém.
Pri klasickém zapnutí mi najela normálně obrazovka s přihlašovacími údaji, zadal jsem heslo a najela mi černá obrazovka pouze s kutmrzirem myši. Podruhé mi najela normálně obrazovka, ale vše bylo spomalene a třeba internet nešel rozklilnout vůbec tak jsem dal restartovat a hodinu se už nic nedeje🙄

Změna hloupého předmětu, původně: PC (host)

zapni a keď sa začne točiť kobliha, pridržaním power tlačítka vypni ešte pred tým ako nabehne prihlasovacia obrazovka. urob to 2x za sebou a spustí sa Oprava systému. Tam ak máš body obnovenia vrátiš systém dozadu na dátum keď to ešte fungovalo. Alebo aspoň z príkazového riadku spusti kontrolu disku: chkdsk c: /F