Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty a stavba PC

Dobrý deň, po dlhom čase som si konečne zostavil PC s komponentmi hlavne na hranie Destiny 2, ale bojím sa kvôli PSU, či to bude stačiť. Má to tieto komponenty:

GPU - GTX 1050ti

CPU - i5–2400

RAM - 12 GB DDR3

Zdroj - 400W

SSD - 500 GB Samsung evo

Teraz je skutočná otázka, či sa mám obávať a zvládne tieto komponenty? Viem, že je tam možný bottleneck kvôli CPU, ale počítač je stavaný len na hranie Destiny 2, nič ťažšie neplánujem. Vďaka :).

12GB RAM? Nějaké divné. Dej kvůli dualchannelu buď 8 nebo rovnou 16GB. Zdroj má na boku nápis, co je za značku. Jestli nějaký kvalitní Seasonic, tak by neměl být problém. Jestli Evolveo, Mercury, Eurocase nebo něco podobného, tak bych to PC ani nezapínal.