Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freeware na skonvertovanie MIDI do MP3?

Nasiel som vela platenych programov, ale neviem najst ziadny zadarmo.

Jeden som aj nasiel - MidiMeow, ale ten v bezplatnej verzii ma limit 128kbps, to by ani nebol problem, ale ten nekonvertuje, len nahrava v realnom case, navyse vo vyslednej nahravke je len ticho. Skusal som aj prepnut v mixeri nahravacie zariadenie na "What U hear", vysledok bol rovnaky.

Este som skusal to nahrat pomocou AIMP - v nom som prehraval midi subor aj nahraval priamo do mp3, o fungovalo.

Existuje este iny, kvalitnejsi sposob pomocou freeware programu?

V midi suboroch je casto aj text, je mozne aj tento vlozit do mp3 suboru? Dokaze to nejaky program spravit vsetko naraz, alebo je nejaky ktory text vlozi do mp3 dodatocne?

Dakujem.

Je to subor s koncovkou .mid, netvrdim ze je to midi, ale text sa zobrazuje a je socastou toho suboru - v plugine winampu je aj moznost zobrazovat text pre midi subory. Priamo do mp3 to asi nedam, neviem aky presne je to system, ale viem ze su texty k mp3 suborom, ale asi su to osobitne subory.