Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s Eplan

Dobrý den, instaloval jsem si Eplan Edu. a při prvním spuštění program chtěl zadat EID. Po zadání EID, které mi bylo zasláno na email vyskočí tabulka: "Nelze vytvořit spojení s internetovým serverem https://eplan.prod.sentinelcloud.com Chyba [HTTP 12007] Nelze rozpoznat název nebo adresu serveru. Neví někdo co je špatně ?

Chyba bude niekde v samotnom pc alebo prehliadači,cez edge a safari sa na ten odkaz dá dostať bez problémov......vyplnil si vetky potrebné náležitosti a registráciu vo formulári,ktorý je súčasťou inštalácie a je nutné ho počas inštalácie vyplniť ? Pokial si zabudol niečo vyplniť,je možné že e-licence sentinel driver,ktorý emuluje hw dongle plnej verzie produktu zablokuje následnú aktiváciu produktu......nestiahol si omylom upgrade full verzie 2.9 miesto edu 2022,tá vyžaduje S/N hw dongle a EID s nim spriahnuté,tam sa velmi lahko preklikneš pri downloade....