Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi reproduktor

Zdravím
Neteř má xiaomi reproduktor a protože jsem se ještě s tím nesetkal tak hledal jsem nějaké tlačítko abych ho mohl zapnout ale nic jsem nenašel leda když jsem dal na nabíjení tak svítila Led červeně.Jak se zapíná? díky

To je zase vyjadřování se jak z inbecilního ústavu. Pokud se ptám, tak přemýšlím, že?

Co se třeba podívat k výrobci? Nepředpokládám, že by tam měli stovky reproduktorů, ba ani desítky. Při troše štěstí dá odpověď první nebo druhý manuál.
Já vím, člověk je od přírody líný tvor a když se to potká s tím, že mu nebylo zhůry dáno...

Třeba to pomůže.
Zapnutí/vypnutí
Stiskněte a podržte multifunkční tlačítko po dobu 3 sekund (viz obrázek), poté uslyšíte zvukový signál a uvidíte modré světlo, které vás upozorní na zapnutí reproduktorů a spárování s dalšími zařízeními přes Bluetooth.

Víťo, proč máš stále potřebu pomáhat ostatním s něčím, čemu sám nerozumíš a nedovedeš si nikdy sám nějaké informace vyhledat? Nebo se alespoň zeptat konkrétně s uvedením potřebných dat hned? Ty prostě napíšeš zmatený dotaz do Poradny a čekáš, že všichni hned uhádnou, o co vlastně jde. Klidně se ptej, ale před odesláním si svůj příspěvek v klidu přečti a promysli, jestli se na něj dá vůbec nějak odpovědět.