Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boot - po zapnutí notebooku mi najede pouze BIOS

Zdravím, po zapnutí notebooku mi najede pouze BIOS, nikam jinam se nedostanu, mám podezření na výpověď pevného disku, dá se někde stáhnout software pro nabootování z usb a nějakou diagnostiku PC?

Děkuji.

Změna hloupého předmětu, původně: boot (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Často notebooky tuto diagnostiku disku a ram mají zabudovanou. Podívej se do manuálu.
Já bych si na jednu flash stáhl memtest na druhou instalackou win. Pokud nejde o data můžeš zkusit co ukáže ten instalator win.

Druhá možnost disk vytáhnout a zkusit v jiném PC/ přes USB převodník.