Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maximální teplota pasivně chlazené karty.

Zdravím.Chtěl bych se prosím zeptat jaké jsou maximální bezpečné teploty u pasivně chlazených karet.Vlastním kartu
MSI 7900 GS..teplota v klidu 59Ć,..po zátěži..po hodině hraní crisis 88Ć.Nemám žádné přídavné chlazení.Je ta teplota kritická,nebo si mám dokoupit nějaké chlazení?

88°C mi u pasivní karty nepřijde až tak strašně moc, ale přesto bych to ofouknul, zvýší to životnost.
Já jsem si z laminátu zbastlil držáček na 8cm větráček s termočidlem a přilepil na dno bedny:
[http://img525.imageshack.us/img525/7094/dsc00853oh0 .jpg]
Sorry za horší kvalitu fotky.