Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Data z HD

Ahoj,chci se zeptat jak dostanu z HD data co sem měl v Notasu popř.jestli to třeba nedat do servisu jestli to zvladnou ten ntb už nemám jen ten HD jde mi hlavně o fotky
Diky

Díky za info. Vím, že Nudista mívá světlé chvilky, ale jinak je to opravdu chorý hnůj. Na proxy není nic špatného, pokud není zneužívána. Proxy restrikce se pak přelijí i na slušné proxy uživatele, kteří to mají jako bezpečnostní prvek. Na druhou stranu se na to umím podívat i z druhé strany očima provozovatele. Nelze se zavděčit všem.

Moho by pomoci ho vyzvat k tomu, aby vysvětlil u konkrétníh příspěvků, proč se tak vyjadřuje? Prostě ho opakovaně konfrontovat. Nerespektování opakovaných varování by mělo mít za následek automatické vymazání nevhodného příspěvku.

Od této chvíle, jak Nudistu někde zmerčím blbě žvanit v tom jeho chorém opojení, tak píšu "#vymazatnudu". Díky předem za vymáznutí nesmyslných keců toho dobráka.

Přirovnávat k tomu šoumenovi? IMHO je jedno, jaký výrobce narve do nějakého USB kitu. Mám budku, do které jde nacpat IDE i SATA a kdoví co ještě a leze z toho USB šlauch. Ještě jsem si nevšiml, že by to bylo jen pro jednu značku. A nebuď nervní, humor je kořením života.

Na první pohled je to jednoduché, prostě se ten HDD připojí někam jinam nějak jinak (jak už tu bylo řečeno). Ale zejména u notebooků se rozmáhá ve windows vestavěný ransomware bitlocker. Teda on tam byl i dřív, ale nebyl aktivní (položka ovládacích panelů nastavení bitlocker patřila mezi ty nepoužívané, byla stoprocentně ve vistách a možná i v xp).
Takže pokud ten disk neni zašifrovaný, tak to neni žádný problém. Ovšem mít fotky na jediném místě to mi nepřijde jako rozumný nápad. Já třeba mám fotky dvojmo na externích HDD, kromě toho je vypaluju na BD (nechtěl bych se ale dočkat situace, že je budu muset z těch lesklých placek dostávat). V počítači jsou jen pracovní kopie, ostatně ono to zabírá hodně místa na to abych to tam měl trvale.

Jak je to s dostupností nových mechanik schopných zapisovat na média DT? Na webu někde mají seznam mechanik, které zvládají zápis. Většina z nich jsou už letité kusy.
Pak mne zajímá, jak je to se šancí přečíst médium v budoucnu. Aby to vůbec bylo na čem přečíst. Jinak o kvalitě médií nepochybuji.

Nemyslím si, že by CD/DVD mělo být mrtvou technologií. Dodnes nelibě nesu zánik LightScribe. Dalo se tím vytvořit dárkové CD/DVD s fotkami. Mechaniku mám, ale média se již neprodávají. https://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe

Došlo k nepochopení. Asi neznalost historie. Mladší ročník?

Jasně jsem psal o tomto... https://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe

https://duckduckgo.com/?q=LightScribe&t=h_&iax=images&ia=images

Nechtěl jsem vyvolat nějakou prudší názorovou výměnu.
Bylo to jen postesknutí si. Pro přemýšlivé taky k zamyšlení se, že většinou se v rámci městských legend předvypráví, jak to v budoucnu nebude na čem přečíst, přehrát a podobně.
U technologie LightScribe je to naopak, máme funkční mechaniky, které umí vytvořit LightScribe zápis grafiky na vrchní stranu média, ale nemáme do nich CD/DVD média. Je to opravdu škoda. LightScribe jsem vyráběl pěkná dárková média. O vhodné náhradě nevím.