Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porucha grafiky GeForceGO 7600

Zdravim
Jelikoz se nedostanu do servisu, rad bych zkusil napravit tenhle problem s pomoci vasi. Na notasu Asus... me zhasnul monitor. Resp. sviti,ale nejde do nej obraz. Ten vidim pouze v rezimu VGA na externim monitoru. V minimalnim rozliseni a 4bit hloubkou. Navic se svislymi zelenymi pruhy tvorenych teckama. Pri spousteni se objevi cervene ctverecky po cele plose ext. monitoru. Kdyz se pokusim zvysit rozliseni, spadne obraz i na nem. Opetovna instalace graficke karty to nespravila. Ocekavam odpoved, ze je to mechanicka zavada. Pokud ale mel nekdo podobny problem, budu vdecny, pokud poradi, jestli to jde opravit. Dekuju

neni to reklama, je to dobry napad, pokud mas livecd winXP, muzes zkusit taky, ovesem eliminujes tim "zavislost problemu na os", pokud to nepujde ani v linuxu, tak krome resetu biosu (pripadne vyndani pameti... ale to neni tvoje starost pokud je zarucni dobe) nemuzes delat uz nic.